Castaldo SuperCera® wosk wstrzykiwań biżuteria

 

Woski wtryskowe do biżuterii

Wyskiej jakości, o szerokim zakresie zastosowania, oferowane w całkowicie nowej postaci, ułatwiającej ich użytkowanie i rozróżinanie. ciu. Nie powodują się wylotu wtryskiwacza.

Wykonane ze stuprocentowo naturalnych składników i trzykrotnie filtrowane w celu zapewnienia niezawodności w użyciu. Nie powodują zapchania wylotu wtryskiwacza.

Bezpieczne: nietrujące i nieszkodliwe. Wypalają się calkowicie nie pozostawiając po sobie popiolu. Zwarte w nich środki rozdzielające ułatwiają wyjmowanie z formy.

Pełney zakres wosków na każdą potrzebę:

Akwamaryna

Niezwykle elastyczny. Swietnie nadający się do formowania filigranowych i skomplikowanych modeli. Wtryskiwać o temperaturze 74°C.

Pomarańczowy

Bardzo elastyczny, dobrze się leje, o świetnej pamięci kształtu i niskim stopniu osiadania. Dobry wosk uniwersalny, polecany również do formowania modeli o cienkich szczególach. Wtryskiwać o temperaturze 68˚.

Czerwony

Wosk uniwersalny, do formowania różnorodnych modeli. Szybkostygnący i średnioelastyczny. Wtryskiwać o temperaturze 74°C.

Złoty

Twardy i małoelastyczny. Dobrze się leje. Odpowiedni do modeli o bardzo precyzyjnych kształtach. O minimalnej kurczliwości i niskim stopniu osiadania. Nadaje się do rzeżbienia. Polecany do formowania modeli dużej wielkości i o delikatnych szczególach. Można również używać w formach metalowych. Wtryskiwać o temperatuze76°C.

Zielony

Elastyczny i wolnostygnący. Dobrze się leje. Bardzo niski stopień osiadania. Polecany do formowania dużych i płaskich modeli, względnie jako wosk uniwersalny. Wtryskiwać o temperatuze do 65°C.Woski oferuje się w katonach o wadze 22,7 kg, lub w dogodnych, mniejszych kartonach zawierających 5 pudełek ważących po 2,27 kg - o łącznej wadze netto 27,3 kg.


Instrukcje w języku angielskim
SuperCera dane techniczne w języku angielskim
Powrót do menu polski
SuperCera Gold® (W İngilizce) GHS EUGHS


 


Copyright © 1991-2018 F. E. Knight Inc. ALL RIGHTS RESERVED